Виїзний захід 06.11.2019 року для практичних психологів м. Маріуполь

06.11.2019 року методистами Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти - РОМАШКОЮ Оленою Олександрівною та САФОНОВОЮ Ольгою Володимирівною - було проведено ВИЇЗНЕ засідання у м. МАРІУПОЛЬ, де відбулася ЗУСТРІЧ - на базі 'Маріупольського професійного машинобудівного ліцею" - з ПРАКТИЧНИМИ ПСИХОЛОГАМИ закладів професійно (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти.

🔰Методистами Центру була проведена інструктивно-методична НАРАДА для практичних психологів " Актуальні питання психологічного супроводу та організації діяльності психологічної служби системи освіти Донецької області у 2019- 2020 навчальному році".

📘На нараді були висвітлені наступні питання:
📌нормативно-правове забезпечення діяльності працівників психологічної служби закладів освіти та пріоритетні напрями психологічного супроводу психологічної служби Донецької області у 2019-2020 навчальному році.
📌 "Булінг, як актуальна соціально-педагогічна проблема. Шляхи запобігання його проявам". Були розглянуті нормативні документи, стратегії і практики запобігання та подолання булінгу в учнівському середовищі.

Практичний психолог закладу - БОГОСЛОВСЬКА Надіє Ігорівна - в межах передатестаційного періоду - подарувала відкритий захід для фахівців психологічної служби зі студентами І курсу, а саме психологічну студію: "Я - першокурсник".
🍂Захід пройшов в дружній атмосфері, із використанням інтерактивних форм роботи.
🔰👍Надії Ігорівні ВДАЛОСЯ :
🌀 створити атмосферу творчого саморозкриття і підвищення компетентності учнівської молоді в області соціальної адаптації ;
🌀сприяти поглибленню процесів саморозкриття ;
🌀 створити сприятливу атмосферу для встановлення доброзичливих відносин в групі ;
🌀створити умови для формування вміння працювати в команді ;
🌀 спонукати до усвідомлення власного вибору професії, відчуття гордості за свій вибір та розкриття життєвих перспектив.

✅👏Особлива ВДЯЧНІСТЬ ДИРЕКТОРУ закладу - БУРЛАКОВУ Анатолію Сергійовичу та його дружньому колективу за атмосферу добра та затишної домівки, що панує в закладі і відображається "живими вогниками" відкритості, доброзичливості і людяності в очах учнівської молоді!
✅Дуже хочеться побажати добра, наснаги, всього найкращого дорослим, що вкладають душу, плекаючи наступні покоління, та учням, що готові переймати естафету фахової майстерності та добрих справ!

🌀І дуже важливо, що психологічний супровід закладу - довірили чуйній, талановитій, відданій своїй справі - Богословській Надії Ігорівні - кваліфікованому фахівцю та чудовій жінці з добрим серцем!

ДЯКУЄМО! Хай завжди щастить! До нових зустрічей!