Семінар з елементами тренінгу для практичних психологів фахової передвищої освіти "«Депресивні розлади у постраждалих від військового конфлікту»

23 січня 2019 року на базі  Донецького обласного  навчально-методичного центру  психологічної служби системи освіти  проведений семінар  з елементами тренінгу для практичних психологів закладів фахової передвищої освіти  на тему «Депресивні розлади у постраждалих від військового конфлікту»   в.о.директором Лугінець Наталією Вікторівною та молодим і перспективним методистом Центру  Сафоновою Ольгою Володимирівною.

На семінарі  були  висвітлені наступні питання:

  • нормативно-правове забезпечення діяльності практичних психологів закладів фахової передвищої освіти Донецької області за перший семестр 2018-2019 навчального року. Підведення підсумків роботи;
  • причини, види, симптоми, ознаки підліткової депресії;
  • діагностування та профілактика депресивних розладів.

Дуже велика ВДЯЧНІСТЬ всім колегам, учасникам семінару за професіоналізм, активне обговорювання вищезазначеної теми, теплу атмосферу та за добрі слова подяки на при кінці заходу:

Тетяна Маєвська Спасибі величезне за важливу й цікаву інформацію та теплу дружню атмосферу! Час пролетів не помітно!!!

Галина Рига Дуже актуальна тема сьогодення. Для своєї практики взяла багато цікавого та необхідного у роботі. Окреме СПАСИБІ організаторам.

ДЯКУЄМО ВАМ, ДОРОГІ КОЛЕГИ!

Депресія