Семінар-практикум «Сучасні підходи у профілактиці девіантної поведінки учнівської молоді»

«Наша молодь любить оточити себе розкішшю,
вона погано вихована, вона сміється
над своїми начальниками
і анітрохи не поважає старших.
Наші нинішні діти стали тиранами,
вони не вітаються стоячи,
якщо в кімнату входить старший за віком чоловік,
сперечаються зі своїми батьками.
Простіше кажучи вони погані.
Жадібно ковтають їжу і діймають своїх учителів».

Сократ

 

30.01.2019 року згідно з річним планом роботи  Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти на 2019 рік  на базі «Костянтинівського вищого професійного  училища» відбувся семінар-практикум для практичних психологів професійної (професійно-технічної) освіти і соціальних педагогів закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти за темою: «Сучасні підходи у профілактиці девіантної поведінки учнівської молоді».

Методист Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Єфремова Т. Б. на  початку роботи висвітлила теоретичну частину семінару-практикуму, визначила сутність і класифікацію девіантної поведінки підлітків, чинники виникнення відхилень у поведінці  дітей та учнів, що потребують особливої психолого-педагогічної уваги,  напрями профілактичної діяльності щодо подолання делінквентних проявів у поведінці неповнолітніх та методи впливу на  поведінку особи до соціальної профілактики  девіантної поведінки щодо підвищення її ефективності.

Земцов Ф.С., соціальний педагог Костянтинівського вищого професійного училища виступив з  доповіддю за темою: «Соціально-педагогічний супровід підлітків, схильних до девіантної поведінки».

Дацишена Т.Г., практичний психолог Костянтинівського вищого професійного училища. поділилась досвідом  роботи: «Корекція емоційного стану підлітків, схильних до девіантної поведінки», та показала  елементи практичних  вправ з кава-терапії та малювання шоколадом.

Висловлюємо щиру ВДЯЧНІСТЬ адміністрації закладу та організаторам семінару-практикуму за відмінну підготовку інформації ,надання технічних засобів, дружню атмосферу та плідну роботу!

Презентацiя заходу від 30.01.2019 рiк.