Семінар-практикум «БУЛІНГ, як актуальна соціально-педагогічна проблема. ШЛЯХИ запобігання його проявам»

27 березня 2019 року на базі Донецького ОБЛАСНОГО навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбувся СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ для практичних психологів та соціальних педагогів закладів фахової передвищої освіти, закладів професійної (професійно-технічної ) освіти на тему «БУЛІНГ, як актуальна соціально-педагогічна проблема. ШЛЯХИ запобігання його проявам».

До розмови були залучені офіцери Головного управління Національної поліції Наталя Сергіївна ЯЗАН та АКОПОВ Олексій Єдуардович, які дуже змістовно та професійно розповіли учасникам семінару про можливі профілактичні заходи з залученням офіцерів Національної поліції, які , будучи першими в Україні та єдиними медіаторами –тренерами (17 офіцерів поліції ювенальної превенції ГУ НП)– проводять тренінги з медіації, а також навчають медіації підлітків та сприяють створенню служб порозуміння в закладах освіти.

Також до розмови були запрошені представник «міжнародного медичного корпусу» Анжеліка МАРТИРОСЯН, - спеціаліст з психосоціальної підтримки та захисту дітей, - яка ретельно висвітлила шляхи психосоціальної підтримки в контексті гуманітарного реагування та можливості співпраці з колективами закладів освіти з питання профілактики булінгу та суїцидальних тенденцій серед підлітків.

Фахівцями Центру - ЛУГІНЕЦЬ Наталією Вікторівною, РОМАШКОЮ Оленою Олександрівною та САФОНОВОЮ Ольгою Володимирівною – була надана та сумісно з учасниками семінару розставлені акценти щодо нормативної бази з зазначеного питання. Висвітлені стратегії і практики запобігання та подолання булінгу в учнівському середовищі.

Дякуємо за участь та змістовну доповідь з практичної діяльності практичному психологу Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії МНУШКО Оксані Володимирівні, яка ще раз наприкінці заходу окреслила поняття, форми та учасників булінгу та розповіла про профілактичну роботу щодо подолання даного явища.

ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ семінару-практикуму за зацікавленість даною темою, за запитання, за бажання співпрацювати і допомагати в цьому непростому питанню всім учасникам освітнього процесу!

Окрема ВДЯЧНІСТЬ адміністрації та колективу Слов'янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6 Слов'янської міської ради Донецької області - Наталії Іванівні ДУБОВСЬКІЙ за надання технічних засобів, за дружній теплий та гостинний прийом!

 

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ ШАНОВНІ КОЛЕГИ та ДРУЗІ!

Раді бути корисними!