Семінар «Особливсті взіємодії з дитиною зі складними порушеннями у розвитку»

21.02.2019 року згідно з планом  роботи комунального закладу «Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти» на базі Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №41 відбувся СЕМІНАР для практичних психологів спеціальних, санаторних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, а також шкіл-інтернатів для дітей-сиріт та позбавленних батьківського піклування, навчально-реабілітаціних центрів «ОСОБЛИВОСТІ ВЗАЄМОДІЇ З ДИТИНОЮ ЗІ СКЛАДНИМИ ПОРУШЕННЯМИ У РОЗВИТКУ".

Метою заходу було обговорення особливостей розвитку дітей з розладами аутистичного спектру, визначення сильних сторін та алгоритм роботи з дітьми зазначеної категорії.

В. о. директора КЗ ДНМЦ ПС – Лугінець Наталя Вікторівна акцентувала увагу учасників заходу на нормативно-правовому забезпеченні діяльності психологічної служби та на особливостях ведення обов’язкової документації практичного психолога закладу освіти. Прокоментувала  особливості проведення діагностичного мінімуму  у роботі  практичного психолога шкіл-інтернатів.

Методист КЗ ДНМЦ ПС – Скиба Ольга Юріївна ознайомила учасників семінару з інструментами психологічної діагностики дітей з порушеннями інтелектуального розвитку, розладами аутистичного спектру тощо, а також висвітлила питання щодо особливостей взаємодії з дитиною з розладами аутистичного спектру.

Практичний психолог ССЗШІ №41 – Лапаєва Світлана Анатоліївна поділилася з учасниками заходу діагностичним мінімумом у роботі практичного психолога з дітьми зі складними порушеннями у розвитку в інтернатному закладі.

Учасники заходу активно залучалися до спілкування, співпрацювали під час виконання практичної роботи, ділилися своїм безцінним досвідом роботи.

Дуже велика вдячність всім учасникам заходу за їх професійний внесок у командний результат, за теплу і доброзичливу атмосферу, за плідну працю!

Окрема вдячність адміністрації Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №41 в особі директора - Волошиної Олени Григорівни - за надання технічних засобів, за відмінну підготовку до заходу та  гостинність!

Особливсті взіємодії з дитиною зі складними порушеннями у розвитку