ПІДСУМКИ роботи психологічної служби за перший семестр 2018-2019 навчальному році та актуальні завдання на наступний період

21.12.2018 року на базі Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбулася обласна інструктивно-методична  нарада для завідувачів центрів практичної психології і соціальної роботи, методистів управлінь (відділів) освіти міських рад і райдержадміністрацій, ОТГ, які відповідають за психологічну службу «ПІДСУМКИ роботи психологічної служби за перший семестр 2018-2019  навчальному році та актуальні завдання на наступний період».

На нараду була запрошена ЗАЛОЗНА Олена Сергіївна, начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Донецькій області для висвітлення законодавчої та правової сторони питання щодо профілактики проявів булінгу, кібер-булінгу та мобінгу в закладах освіти у 2019 році, а також щодо координаційних дій відносно співпраці органів юстиції з закладами освіти Донецької області.
Дякуємо Олені Сергіївні!

Також на нараді були висвітлені наступні питання:

ЛУГІНЕЦЬ Наталя Вікторівна - "Нормативно-правове забезпечення діяльності психологічної служби області та пріоритетні напрями психологічного супроводу, соціально-педагогічного патронажу психологічної служби Донецької області за перший семестр 2018-2019 навчального року. Результати проведення І-го етапу Всеукраїнського моніторингу та актуальні завдання ІІ етапу".
ОЛЬШАНЕЦЬКА Оксана Василівна - "Психологічний супровід Регіональної програми інтеграції та соціальної адаптації ВПО: основні напрями роботи фахівців психологічної служби".
СКИБА Ольга Юріївна - "Розвиток інклюзивної освіти у Донецькій області у 2018-2019 навчальному році".
ЕФРЕМОВА Тетяна Борисівна - "Аналіз діяльності фахівців психологічних служб щодо виконання національних та державних програм. Актуальні питання організації діяльності щодо виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» у 2018 н.р.".

Дякую колегам за змістовні виступи та керівникам психологічних служб області за активну участь в обговорюванні вищезазначених питань! З повагою, в.о. директора  Лугінець Наталя Вікторівна.