Навчальний семінар для практичних психологів закладів інтернатного типу та дитячих будинків обласного підпорядкування «Робота з дітьми, які потребують особливих освітніх послуг» та «Особливості діагностики дітей спеціальних шкіл-інтернатів»

12.12.2018 р. у місті Дружківка на базі комунального закладу «Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти» (далі – КЗ ДНМЦ ПС) відбувся об’єднаний захід для практичних психологів закладів інтернатного типу обласного підпорядкування за наступними темами: «Робота з дітьми, які потребують особливих освітніх послуг» та «Особливості діагностики дітей спеціальних шкіл-інтернатів».

Метою заходу було обговорення особливостей роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби та вирішення актуальних питань щодо навчання та розвитку дітей зазначеної категорії в закладах освіти.

Під час заходу учасники мали можливість ознайомитися з питанням, щодо нормативно-правового забезпечення діяльності практичних психологів у поточному 2018-2019 навчальному році, який висвітлила в. о. директора КЗ ДНМЦ ПС – Лугінець Наталя Вікторівна.

Окрім того, методистом КЗ ДНМЦ ПС – Скибою Ольгою Юріївною було розкрите питання щодо класифікації дітей з особливими освітніми потребами, надані загальні рекомендації щодо навчання і розвитку даної категорії дітей та стратегії підтримки їх в освітньому середовищі, а також рекомендації щодо розвитку когнітивної та емоційно-вольової сфери дітей.

Практичний психолог Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №41 – Лапаєва Світлана Анатоліївна поділилася з учасниками  заходу діагностичним мінімумом у роботі практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами в інтернатному закладі.

Учасники заходу прийняли активну участь у обговоренні нагальних питань, поділилися досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в  закладах освіти, які вони представляють.

Дякуємо учасників заходу за плідну працю!