Мережа психологічної служби області

logo-186x160-min.png

Методисти з психологічної служби
міста / району області, ОТГ
Донецької області
станом на 01.10.2018 р.

 

Методист з психологічної служби відповідає за діяльність  міської/районної  психологічної служби та керується
Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту»,
«Про позашкільну освіту», «Про професійно- технічну освіту», «Про вищу освіту», іншими законами України,
постановами Верховної Ради України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України,
Міністерства освіти і науки України, Положенням про психологічну службу у системі освіти України,
наказами органів управління освітою всіх рівнів, Етичним кодексом психолога.
Дотримується норм Конвенції про права дитини, Декларації прав людини.

Основною метою діяльності методиста є методичне забезпечення, методичний супровід, методичний контроль
та надання практичної організаційно-методичної допомоги учасникам навчально-виховного процесу,
органам управління освітою.

 

 

Назва міста/району, ОТГ
Донецької області

Прізвище, ім’я по батькові 

 
 

1.

Авдіївка

Панова Ольга Миколаївна

 

2.

Бахмут

Головко Вікторія Анатоліївна

 

3.

Вугледар

Єлфімова Ірина Іванівна

 

4.

Добропілля

Гринцова Оксана Василівна

 

5.

Дружківка

Альохіна Інна Євгенівна

 

6.

Костянтинівка

Кайоткіна Тетяна Адамівна

 

7.

Краматорськ

Вертипорох Вікторія Вікторівна

 

8.

Лиман

Прончакова Ніна Олксандрівна

 

9.

Маріуполь

Козлова Олена Василівна

 

10.

Мирноград

Тимошенко Тетяна Анатоліївна

 

11.

Новогродівка

Макух Ірина Володимирівна

 

12.

Покровськ

Гуртова Лариса Миколаївна

 

13.

Селидов

Молчанова Альона Володимирівна

 

14.

Слов'янськ

Дмитрієнко Анастасія Романівна

 

15.

Торецьк

Клініна Марія Вікторівна

 

16.

Бахмутський район

Власова Марина Миколаївна

 

17.

Великоновоселківський  район

Передереєва Тетяна Федорівна

 

18.

Волноваський район

Медведєва Ольга Сергіївна

 

19.

Добропільський район

Паращук Лілія Михайлівна

 

20.

Костянтинівський район

Прокоф’єва Любов Романівна

 

21.

Мар`їнський район

Барабаш Марина Іванівна

 

22.

Нікольський район

Бандура Світлана Сергіївна

 

23.

Олександрівський  район

Невірець Іванна Миколаївна

 

24.

Покровський район

Безрук Ольга Петрівна

 

25.

Мангушський район

Бутіна Алла Віталіївна

 

26.

Слов`янський район

Шевченко Світлана Аркадіївна

 

27.

Ясинуватський район

Древняк Юлія Миколаївна

 

28.

Миколаївська ОТГ

Головань Марина Миколаївна

 

29.

Соледарська ОТГ

Гузенко Наталя Вікторівна

 

30.

Черкаська ОТГ

Курська Вікторія Вікторівна

 

31.

Шахівське ОТГ

Укладений договір з Добропільським районом

 

32.

ВО Іллінівської СР

Макашова Юлія Олександрівна