Інструктивно-методична нарада на тему “Актуальні питання щодо надання інформаційно-аналітичних матеріалів за поточний навчальний рік»

17.04.2019 р. на базі Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбулася інструктивно-методична нарада для практичних психологів та соціальних педагогів закладів фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, спеціальних, санаторних  шкіл-інтернатів для дітей сиріт і ПБП та навчально-реабілітаційних центрів “Актуальні питання щодо надання інформаційно-аналітичних матеріалів за поточний навчальний рік. Координація дій відносно співпраці органів юстиції з закладами освіти Донецької області та висвітлення законодавчої і правової сторони питання щодо відповідального батьківства в закладах освіти у 2019 році.”.

Нарада розпочалася з вручення   в.о. директором ЛУГІНЕЦЬ Наталією Вікторівною ПОДЯК  шановним колегам  за  високий професіоналізм та сумлінну працю напередодні професійного свята  - Дня психолога!

Фахівці   ДНМЦ ПС – ЛУГІНЕЦЬ Наталя Вікторівна та СКИБА Ольга Юріївна – прокоментували  та надали  рекомендації практичним психологам та соціальним педагогам  освітніх закаладів щодо узагальнення діяльності у 2018-2019 н.р. та  Плану заходу МОНУ до 2020 року.

Методист  ДНМЦ ПС – САФОНОВА Ольга Володимирівна  - висвітлила нормативно-правове забезпечення та інформацію щодо виконання  Закону України «Про попередження насильства в сім’ї».

До розмови – в частині методичного супроводу – були запрошені :

  1. ЗАЛОЗНА Олена Сергіївна, начальнику управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової освіти Головного територіального Управління юстиції у Донецький області – тема відповідального батьківства в закладах освіти у 2019 році з точки зору законодавчої і правової сторони питання.
  2. PSS  координатор проекту « Ми- ADRA Україна»  - СОБОЛЄВА Ольга та спеціаліст проекту  GFO БЛЕНДА Ірина – з презентацією роботи психосоціального направлення  гуманітарної  організації. Спеціалісти проекту надають психологічні консультації,  допомагають розвинути творчі здібності та комунікаційні навички, скинути емоційне напруження та покращити психоемоційний стан, відновити внутрішні ресурси, підвищити самооцінку.
  3. Виконавчий директор ГО «Ліга соціальних робітників» - ГЛУЩЕНКО Марина та психолог мобільної бригади соціально-психологічної допомоги м. Слов’янськ  НОВІК Ольга – виступили з питання досвіду роботи  мобільної бригади щодо  надання допомоги  з різних форм насилля.

ДЯКУЄМО вам, шановні колеги, друзі та партнери, що були сьогодні з нами та щиро ділилися з нами своїм досвідом і цікавими думками!

ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ обласної наради за зацікавленість, за запитання, за бажання співпрацювати!

Окрема ВДЯЧНІСТЬ адміністрації та колективу Слов'янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6 Слов'янської міської ради Донецької області - Наталії Іванівні ДУБРОВСЬКІЙ за надання технічних засобів, за теплий та гостинний прийом!