Інструктивно-методична нарада «Актуальні питання психологічного супроводу та організації діяльності психологічної служби системи освіти області у 2019-2020 н.р.»

11.09.2019 року на базі Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбулася інструктивно-методична нарада для 45 ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ОБЛАСНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, а саме закладів фахової передвищої освіти , професійної (професійно-технічної) освіти, спеціальних, санаторних загальноосвітніх шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційного центру на тему «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ психологічного супроводу та організації діяльності психологічної служби системи освіти області у 2019-2020 н.р.» .


Захід розпочався з вручення ПОДЯК фахівцям СКИБІ Ользі Юріївни та САФОНОВОЇ Ользі Володимирівні - методистам ДНМЦ ПС - за сумлінну і плідну працю, високий рівень відповідальності та ефектівну працю!

 ВІТАЄМО ВАС, ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

На нараді фахівцями ДНМЦ ПС були висвітлені наступні питання :

📕«Нормативне забезпечення діяльності працівників психологічної служби закладів освіти та пріоритетні напрями психологічного супроводу психологічної служби Донецької області на 2019-2020 навчальний рік» .
Доповідач: в.о. директора ЛУГІНЕЦЬ Наталя Вікторівна.

📘«Про стан розвитку психологічної служби Донецької області у 2018-2019 навчальному році». «Розвиток інклюзивної освіти. Психолого-педагогічний супровід осіб з особливими освтніми потребами у 2019-2020 навчальному році».
Доповідач: методист СКИБА Ольга Юріївна.

📗«Робота психологічної служби з профілактики суїцидальних тенденцій серед здобувачів освти в закладах освти" та "Форми і методи роботи працівників ПС з профілактики правопорушень у 2019-2020н.р."
Доповідач: методист РОМАШКА Олена Олександрівна.

📙«Форми та методи роботи працівників психологічної служби з профілактики насильства, правопорушень, торгівлі людьми. ШСП у профілактиці розв’язання конфліктів в закладах освіти».
Доповідач: методист САФОНОВА Ольга Володимирівна.

По всім нормативним аспектам діяльності служби у поточному навчальному році практичні психологи обласної комунальної власності були ознайомлені через інформаційні листи ДНМЦ ПС до 19.08.2019 р. (dnmcps.com.ua) і мали змогу до 11..09.2019 ознайомитися та опрацювати відповідні документи.
Нарада була присвячена роз’ясненню найважливіших питань організації діяльності психологічної служби системи освіти області, спираючись на аналітичну інформацію роботи служби в минулому році, на документи МОН України, серпневу онлайн-конференцію «Всеосвіти» та звернення до керівників, психологів та соціальних педагогів директора УНМЦ ПС СР ПАНКА В.Г.

Плідною стала розмова з гостею – СМЕЛКОВОЮ Іриною Олександрівною – психологом «Клініка, дружня до молоді», яка ознайомила всіх учасників з можливостями співпраці, з комплексом медичних, психологічних та соціальних послуг для підлітків та молоді.

Окрема вдячність адміністрації Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №41 в особі директора - Волошиної Олени Григорівни - за надання технічних засобів, за відмінну підготовку до заходу та гостинність!

ДЯКУЄМО вам, шановні колеги та партнери, що були сьогодні з нами!

До нових зустрічей!