21 - 24.01.2020 - тренінг "Попередження та подолання насильства щодо дітей: координація дій" для 25 керівників психологічних служб області

З 21 по 24 січня 2020 року - згідно із річним планом роботи Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти (далі –Центр), за підтримки і участю фахівців Центру  та в рамках співпраці із ГО ВГЦ" Волонтер" проводився тренінг  "Попередження та подолання насильства щодо дітей:координація дій" для 25 КЕРІВНИКІВ психологічних служб міст, районів, ОТГ Донецької області  з метою підвищення професійної компетентності психологічної служби Донецької області.

Статті наукових працівників УНМЦ, розміщені в Електронній бібліотеці НАПН України у 2019 році

Шановні колеги! Представляємо вам статті наукових працівників УНМЦ практичної психології і соціальної роботи, які були розміщені в Електронній бібліотеці НАПН України у 2019 році. Ознайомитися із статтями можна за посиланнями.

17.12.2019 семінар-практикум "Перша психологічна допомога в ситуаціях конфлікту"

17.12.19 згідно із річним планом роботи Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбувся ОБЛАСНИЙ семінар - практикум для ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ закладів професійної (професійно-технічної)освіти "ПЕРША ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА В СИТУАЦІЯХ КОНФЛІКТУ".

12 та 13 грудня 2019 р. форум-практикум «Шкільна служба порозуміння: досвід, партнерство та перспективи»

12 та 13 грудня 2019 року  у м. Святогірськ  відбувся форум-практикум «Шкільна служба порозуміння: досвід, партнерство та перспективи», в якому взяли участь методисти комунального закладу «Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти» - СКИБА Ольга Юріївна та ШАМАРДІНА Анна Володимирівна., керівники психологічних служб міст та районів області, ювенальні поліцейські Донеччини та діти-медіатори шкільних служб порозуміння закладів освіти області.

25.11 - 01.12.2019 - тренінг для тренерів "Базові навички медіатора шкільної служби порозуміння»

25.11 по 01.12.2019 року  відбувся  ТРЕТІЙ ЕТАП тренінгового курсу для КЕРІВНИКІВ психологічних служб міст/районів/ОТГ Донецької області  у м.СВЯТОГІРСЬК  «Альтернативне врегулювання спорів, запобігання булінгу та базові навички медіатора шкільної служби порозуміння».

21.11-22.11.2019 тренінг для ПП спеціальних, санаторних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів "ДОПОМОГА ДОПОМАГАЮЧИМ"

🔰🔰🔰21.11.2019 – 22.11.2019 ЗА ПІДТРИМКИ Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти та СПІЛЬНО з департаментом психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (Mental Health and Psychological Support) та Міжнародним Комітетом Червоного Хреста (International Committee of the Red Cross ICRC) у м. СЛОВ'ЯНСЬК розпочався ДВОДЕННИЙ воркшоп для ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ спеціальних, санаторних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів, санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Профілактика емоційного та професійного вигорання» в рамках НАДАННЯ РЕСУРСУ фахівцям психологічної служби для здійснення психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти Донецької області.

19.11- 20.11.2019 тренінг для ПП закладів фахової передвищої освіти "ДОПОМОГА ДОПОМАГАЮЧИМ"

19.11. 2019 – 20.11.2019 ЗА ПІДТРИМКИ Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти та СПІЛЬНО з департаментом психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (Mental Health and Psychological Support) та Міжнародним Комітетом Червоного Хреста (International Committee of the Red Cross ICRC) у м. СЛОВ'ЯНСЬК розпочався ДВОДЕННИЙ семінар з елементами ТРЕНІНГУ для ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ закладів ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ “Профілактика емоційного та професійного вигорання» в рамках НАДАННЯ РЕСУРСУ фахівцям психологічної служби для здійснення психолого-педагогічного супроводу в закладах освіти Донецької області.

13.11-14.11.2019 семінар з елементами тренінгу "ДОПОМОГА ДОПОМАГАЮЧИМ"

13.11. 2019 – 14.11.2019 ЗА ПІДТРИМКИ Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти та СПІЛЬНО з департаментом психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (Mental Health and Psychological Support) та Міжнародним Комітетом Червоного Хреста (International Committee of the Red Cross ICRC) у м. ТОРЕЦЬК пройшов ДВОДЕННИЙ семінар з елементами тренінгу для ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ закладів загальної середньої освіти “Профілактика емоційного та професійного вигорання» в рамках НАДАННЯ РЕСУРСУ фахівцям психологічної служби для здійснення психолого-педагогічного супроводу в закладах освіти Донецької області. Іншими словами - «ДОПОМОГА ДОПОМАГАЮЧИМ»!