Інструктивно-методична нарада на тему “Актуальні питання щодо надання інформаційно-аналітичних матеріалів за поточний навчальний рік»

17.04.2019 р. на базі Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбулася інструктивно-методична нарада для практичних психологів та соціальних педагогів закладів фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, спеціальних, санаторних  шкіл-інтернатів для дітей сиріт і ПБП та навчально-реабілітаційних центрів “Актуальні питання щодо надання інформаційно-аналітичних матеріалів за поточний навчальний рік.

Інструктивно-методична нарада «Забезпечення якісного аналізу діяльності» 10.04.2019

Інструктивно-методична нарада «Забезпечення якісного аналізу діяльності як передумова подальшого розвитку психологічних служб міст та районів, ОТГ області. Профілактика булінгу та відповідальне батьківство у закладах освіти у 2019 році з точки зору законодавчої і правової сторони питання»

Семінар-практикум «БУЛІНГ, як актуальна соціально-педагогічна проблема. ШЛЯХИ запобігання його проявам»

27 березня 2019 року на базі Донецького ОБЛАСНОГО навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбувся СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ для практичних психологів та соціальних педагогів закладів фахової передвищої освіти, закладів професійної (професійно-технічної ) освіти на тему «БУЛІНГ, як актуальна соціально-педагогічна проблема. ШЛЯХИ запобігання його проявам».

ФОРУМ-ПРАКТИКУМ "Нові підходи до профілактики правопорушень у школах: створення служб порозуміння"

20-21 березня 2019 року відбувся ФОРУМ-ПРАКТИКУМ для офіцерів поліції ювенальної превенції ГУ НП в Донецькій області та представників закладів освіти на тему: "Нові підходи до профілактики правопорушень у школах: створення служб порозуміння" у м. Святогірськ.

Семінар «Технологія командної взаємодії в контексті психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами»

20.03.2019 року згідно плану роботи комунального закладу «Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти» відбувся семінар для практичних психологів спеціальних, санаторних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, а також шкіл-інтернатів для дітей-сиріт та позбавленних батьківського піклування, навчально-реабілітаціних центрів за темою: «Технологія командної взаємодії в контексті психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами».

Навчальний семінар "Наступність у роботі спеціалістів психологічної служби ЗДО та ЗЗСО в умовах НУШ"

Навчальний семінар  «Інструктивно-методичні рекомендації щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти у роботі психологічної служби в рамках НУШ.  Наступність у  роботі спеціалістів психологічної служби ЗДО та ЗЗСО в умовах НУШ (с досвіду роботи)»

 

 

Семінар «Особливсті взіємодії з дитиною зі складними порушеннями у розвитку»

21.02.2019 року згідно з планом  роботи комунального закладу «Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти» на базі Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №41 відбувся СЕМІНАР для практичних психологів спеціальних, санаторних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, а також шкіл-інтернатів для дітей-сиріт та позбавленних батьківського піклування, навчально-реабілітаціних центрів «ОСОБЛИВОСТІ ВЗАЄМОДІЇ З ДИТИНОЮ ЗІ СКЛАДНИМИ ПОРУШЕННЯМИ У РОЗВИТКУ".

Проблемно-тематичний семінар «Суїцидальна поведінка як наслідок депресивних розладів»

20 лютого 2019 року на базі Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти проведений ПРОБЛЕМНО-ТЕМАТИЧНИЙ семінар з елементами тренінгу для практичних психологів закладів фахової передвищої освіти на тему «Суїцидальна поведінка як наслідок депресивних розладів» в.о. директора - Лугінець Наталією Вікторівною та методистом Центру - Сафоновою Ольгою Володимирівною.

Семінар-практикум «Сучасні підходи у профілактиці девіантної поведінки учнівської молоді»

30.01.2019 року згідно з річним планом роботи  Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти на 2019 рік  на базі «Костянтинівського вищого професійного  училища» відбувся семінар-практикум для практичних психологів професійної (професійно-технічної) освіти і соціальних педагогів закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти за темою: «Сучасні підходи у профілактиці девіантної поведінки учнівської молоді».