16 по 20 вересня буде проходити Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Я маю право УВАГА! В рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!»органи державної влади, громадські організації, активісти, лідери думок та просто небайдужі українці об’єдналися разом, щоб максимально привернути увагу молоді до проблеми булінгу і поступово сформувати нетерпимість до цього явища.

Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу по всій Україні відбудуться правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві нульової толерантності до явища булінгу.

Офіційне відкриття Всеукраїнського тижня з протидії булінгу відбудеться у м. Києві 16 вересня.

Ми віримо, що тільки разом зможемо змінити наш світ на краще!

( https://www.schoollife.org.ua/)

Інструктивно-методична нарада «Актуальні питання соціально-психологічного супроводу та організації діяльності психологічної служби системи освіти області у 2019-2020 н.р.»

12.09.2019 року на базі Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбулася інструктивно-методична нарада для 26 СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ ОБЛАСНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, а саме закладів фахової передвищої освіти , професійної (професійно-технічної) освіти, спеціальних, санаторних шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів та санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації на тему «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ соціально-психологічного супроводу та організації діяльності психологічної служби системи освіти області у 2019-2020 н.р.» .

Інструктивно-методична нарада «Актуальні питання психологічного супроводу та організації діяльності психологічної служби системи освіти області у 2019-2020 н.р.»

11.09.2019 року на базі Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбулася інструктивно-методична нарада для 45 ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ОБЛАСНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, а саме закладів фахової передвищої освіти , професійної (професійно-технічної) освіти, спеціальних, санаторних загальноосвітніх шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційного центру на тему «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ психологічного супроводу та організації діяльності психологічної служби системи освіти області у 2019-2020 н.р.» .

04.09.2018 Обласна інструктивно-методична нарада Актуальні питання діяльності служби на 2019-2020 н.р.

04.09.2019 року на базі Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбулася інструктивно-методична нарада для керівників психологічних служб міст/районів, ОТГ «Актуальні питання психологічного супроводу та організації діяльності психологічної служби системи освіти Донецької області у 2019-2020 н.р.» .

Корисні посилання для фахівців психологічної служби

Електронна бібліотека НАПН України - http://lib.iitta.gov.ua/view/divisions/ynmcppsr/

Офіційний сайт Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи - http://www.psyua.com.ua/

Інститут модернізації змісту освіти МОН України -  https://imzo.gov.ua/

Міністерство освти і науки України - https://mon.gov.ua/ua

Університет менеджменту освіти Національної Академії педагогічних наук України -  http://umo.edu.ua/

Нова українська школа - http://nus.org.ua/

Урядовий портал -  https://www.kmu.gov.ua/ua

КОНТАКТИ МОБIЛЬНИХ БРИГАД СОЦIАЛЬНО-ПСИХОЛОГIЧНОЇ ДОПОМОГИ

http://rozirvykolo.org
Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги
– це спеціально утворена команда, що складається із практичного психолога та соціальних працівників, яка надає екстрену та планову соціально-психологічну допомогу постраждалим від гендерно зумовленого та домашнього насильства шляхом реагування та перенаправлення.

Український НМЦ практичної психології і соціальної роботи

Шановні колеги! Представляємо вам результати нашої роботи за 2018 р. Посилання для безкоштовного завантаження літератури:

Вітаємо наших колег з першим місцем за результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм

З першим місцем за результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програмШАНОВНІ КОЛЕГИ та ДРУЗІ!

Від щирого серця ВІТАЄМО НАШИХ :-) колег ГОЛОВКО Вікторію Анатоліївну, завідувачку Центру практичної психології і соціальної роботи та КОРШУН Юлію Анатоліївну, практичного психолога Центру практичної психології і соціальної роботи управління освіти Бахмутської міської ради Донецької області з ПЕРШИМ МІСЦЕМ за результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

ВІТАЄМО ВАС, ДОРОГІ КОЛЕГИ, та ПИШАЄМОСЬ ВАМИ! :-)