ФОРУМ-ПРАКТИКУМ "Нові підходи до профілактики правопорушень у школах: створення служб порозуміння"

ФОРУМ-ПРАКТИКУМ для офіцерів поліції ювенальної превенції ГУ НП в Донецькій області та представників закладів освіти на тему: "Нові підходи до профілактики правопорушень у школах: створення служб порозуміння"

20-21 березня 2019 року відбувся ФОРУМ-ПРАКТИКУМ для офіцерів поліції ювенальної превенції ГУ НП в Донецькій області та представників закладів освіти на тему: "Нові підходи до профілактики правопорушень у школах: створення служб порозуміння" у м. Святогірськ.

 МЕТОЮ цього заходу стало об'єднання зусиль представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування над впровадженням Регіональної програми профілактики правопорушень серед дітей на території Донецької області на 2019-2022 роки.  Однією з цілей заходу було вироблення моделі співпраці між поліцією ювенальної превенції та працівниками закладів освіти у запровадженні служб порозуміння в школах. 

До участі  в заході  була запрошена в.о. директора Департаменту освіти і науки  Донецької ОДА Сідашева Тетяна Володимирівна, яка висвітлила питання «Державна політика (програма) у сфері освіти щодо попередження скоєння правопорушень в школах та наукові методики корекції девіантної поведінки, які використовуються в школах».

В.о. директор Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Лугінець Наталя Вікторівна виступила з темою: «Психологічна служба Донецької області – партнер поліції у запроваджені Регіональної програми профілактики: компетенції та потенціал на який може розраховувати поліція у реалізації  програми профілактики правопорушень».


ДЯКУЄМО від щирого серця тренерам проекту Таран Ірині та Журенко Наталії, а також 17 молодим, енергійним, професійним тренерам ювенальної превенції за бажання працювати, наповнювати теплом та добром світ навколо, допомагаючи, спільно з освітянами, нашим дорогим дітям).

Сподіваємося на співпрацю! ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

 

Поліція Донеччини презентувала досвід впровадження медіації в систему безпеки дітей