29.04.2021 - експертне коло із експертами з сертифікації на тему «ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ В РОБОТІ ЕКСПЕРТІВ ІЗ СЕРТИФІКАЦІЇ»

📘📒🖋29.04.2021 року в рамках співпраці з Управлінням Державної служби якості освіти в Донецькій області в.о. директора Донецького обласного центру психологічної служби системи освіти - ЛУГІНЕЦЬ Н.В. та КАЙОТКІНА Т.А. - завідувачка центру практичної психології і соціальної роботи м. Костянтинівка - провели двогодинну зустріч із експертами з сертифікації на тему «ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ В РОБОТІ ЕКСПЕРТІВ ІЗ СЕРТИФІКАЦІЇ».

В рамках заходу були висвітлені наступні питання:

  1. Психологічні умови створення безпечного, доброзичливого та психологічно комфортного середовища в роботі експерта із сертифікації. Здатність до самооцінювання та рефлексії: психологічна діагностична вправа «Діамант педагогічного такту» (Лугінець Н.В.)
  2. Практичне опрацювання " Резілієнс - як важливий аспект в психологічній складовій роботи експертів із сертифікації" (Кайоткіна Т.А.)

Дякуємо, шановним колегам, за запрошення, підтримку, за можливість долучитися до важливої справи та сподіваємося на подальшу співпрацю!