25.08.2021 - інструктивно-методична нарада для фахівців психологічної служби ТГ Донецької області. Актуальні питання у 2021-2022 н. р.

📘📕 25.08.2021 року на базі Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбулася інструктивно-методична нарада «Пріоритетні напрями роботи та актуальні питання організації діяльності фахівців психологічної служби у 2021-2022 навчальному році».

⏰Тривалість заходу - 3 години.

🔷До участі були запрошені 78 керівників психологічних служб територіальних громад Донецької області, а саме:

☑️ завідувачі (директори) та фахівці центрів практичної психології і соціальної роботи (центру методичної та психологічної служби),

☑️ фахівці відділів (управлінь) освіти, на яких покладені обов'язки по координації роботи психологічної служби територіальної громади,

☑️ директори центрів професійного розвитку педагогічних працівників та психологи, які координують діяльність психологічної служби на рівні територіальної громади.

🔰🔰🔰 На порядку денному були обговоренні наступні питання:

✅ Основні аспекти психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу Донецької області на 2021-2022 навчальний рік (Лугінець Н.В.)

✅ Аналіз професійного стандарту практичного психолога закладу освіти: трудові функції, компетентності, знання, вміння та навички
(Лугінець Н.В.)

✅ Динаміка розвитку, підсумки та аналіз діяльності фахівців психологічних служб закладів освіти області (Лугінець Н.В., Скиба О.Ю.)

✅ Профілактика суїцидальної поведінки серед здобувачів освіти: підсумки роботи та перспективні завдання ( Матушенко О.А.)

✅ Організація профілактичної роботи психологічною службою Донецької області у 2021-2022 навчальному році з питань попередження та виявлення випадків булінгу в закладах освіти (Павлівська І.М.)

🙏Щиро вдячні усім учасникам за активність, зацікавленість та атмосферу співпраці!

🔷Сердечно вітаємо всіх колег з початком нового навчального року! Нехай успіх, наснага і оптимізм крокують із вами з року в рік, а невичерпна життєва енергія сприяє здійсненню всіх планів та задумів, як професійних, так і особистих.
Міцного вам здоров’я, щастя і процвітання!

🔷🔷Бажаємо натхнення та великих успіхів у шляхетній і почесній праці під МИРНИМ небом!

🔷🔷🔷ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!