25.06.2020 - четвертий вебінар щодо підсумків роботи психологічної служби Донеччини у 2019-2020 н.р.

25 червня 2020 року фахівцями комунального закладу «Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти» проведений проведений четвертий вебінар із циклу запланованих вебінарів КЗ ДНМЦ ПС, присвячений актуальним питанням діяльності та розвитку психологічної служби Донецької області, а також підсумкам роботи психологічної служби у 2019-2020 навчальному році.

В заході прийняли участь 70 фахівців психологічної служби Донецької області.

В рамках заходу були висвітлені та проаналізовані наступні питання, запропоновані шляхи їх вирішення:
☑1. «Результати роботи фахівців психологічної служби Донецької області з профілактики правопорушень серед учнів та учнівської молоді за 2019 – 2020 навчальний рік»
☑2. «Про проведення фахівцями служби Донецької області роботи щодо профілактики бездоглядності та безпритульності в закладах освіти за 2019 – 2020 навчальний рік»
☑3. «Аналіз діяльності психологічної служби щодо виконання Плану заходів з протидії торгівлі людьми на період до 2020 року»

До обговорення актуальних питань були запрошені:
- директори (завідувачі) центрів практичної психології і соціальної роботи міст, ОТГ області;
- методисти, які відповідають за психологічну службу міста, району, ОТГ Донецької області;
 - практичні психологи, соціальні педагоги закладів фахової передвищої освіти, професійної (професійно–технічної) освіти, спеціальних, санаторних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів, санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації.

  • З матеріалами обласного заходу фахівці психологічної служби області зможуть ще раз ознайомитися на офіційному сайті КЗ ДНМЦС ПС dnmcps.com.ua та використати при підготовці до серпневих нарад на рівні міста, району, ОТГ та при плануванні роботи на 2020-2021 навчальний рік.

Дякуємо всім учасникам заходу та бажаємо нахнення, плідної праці та гарного настрою.

 

Результати роботи з профілактики правопорушень,бездоглядності та безпритульності серед учнів та учнівської молоді в закладах...

Аналіз діяльності психологічної служби щодо виконання Плану заходів протидії торгівлі людьми на період до 2020 року