22.10 - 24.10.2019 «Медіація та альтернативне врегулювання спорів: відпрацювання навичок» - ІІ модуль

З 22.10. по 24.10.2019 р. розпочався другий етап тренінгового курсу «Медіація та альтернативне врегулювання спорів: відпрацювання навичок» для 22-х керівників психологічних служб міст, районів, ОТГ Донецької області за підтримкою департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, в межах Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та Урядів Данії, Швеції та Швейцарії, в рамках співпраці з Донецьким обласним навчально-методичним центром психологічної служби системи освіти.

🔷Напочатку другого етапу тренінгового курсу  22.10.2019 р. учасники заходу розглянули та відпрацювали наступне:

  • трирівневу модель профілактики правопорушень серед дітей і молоді та досвід її впровадження;
  • навички ведення медіації;
  • особливості роботи під час проведення попередньої зустрічі зі сторонами конфлікту;
  • стилі поведінки в конфлікті, медіабельність процесу;
  • компетенції та компетентності медіатора;
  • індивідуальну стратегію розвитку медіаційних компетенцій.

🔷Наступного дня  23.10.2019 р. учасники поринули у процес медіації, правила її проведення та функції медіатора, потренувались у груповій медіації, «ко-медіація»; відпрацювали техніки активного слухання, перефразування; проаналізували показники, що визначають ефективність та якість діяльності.

🔷На завершення, 24.10.2019 р., учасники мали змогу відпрацювати медіаційні компетенції під час рольових ігор, відкриті, альтернативні та дзеркальні запитання, визначили зону найближчого розвитку.

🔷Як підсумок процесу тренінгового навчання - учасники отримали сертифікати.

Тренінговий курс проходив під керівництвом Ірини ТАРАН - консультант-тренера з медіації, фасилітатора і тренера з впровадження відновних практик (посередництва), в тому числі – створення Шкільних Служб Порозуміння.

🔔Велика вдячність тренеру проекту Ірині ТАРАН за неоціненний досвід та відданість своїй справі.

🔔Щиро дякуємо Наталі Вікторівні ЛУГІНЕЦЬ за співпереживання, підтримку та наснагу до участі у тренінговому курсі всіх учасників.

🔔ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ КУРСУ за відкритість, зацікавленість, налагоджену роботу та співпрацю в групах.

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!💐