21.11-22.11.2019 тренінг для ПП спеціальних, санаторних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів "ДОПОМОГА ДОПОМАГАЮЧИМ"

🔰🔰🔰21.11.2019 – 22.11.2019 ЗА ПІДТРИМКИ Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти та СПІЛЬНО з департаментом психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (Mental Health and Psychological Support) та Міжнародним Комітетом Червоного Хреста (International Committee of the Red Cross ICRC) у м. СЛОВ'ЯНСЬК розпочався ДВОДЕННИЙ воркшоп для ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ спеціальних, санаторних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів, санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Профілактика емоційного та професійного вигорання» в рамках НАДАННЯ РЕСУРСУ фахівцям психологічної служби для здійснення психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти Донецької області.

Перший день заходу - 21.11.2019 - спрямований на узагальнення та систематизацію теоретичних знань учасників із зазначеного питання.
Практичні психологи розглянули такі поняття, як:
🔅 «емпатія», який вплив вона має на людину допомагаючої професії; під час виконання практичної вправи розпізнавали почуття, які транслював
партнер;
🔅 «стрес» та симптоми, які спостерігаються у людини в стресовій ситуації;
🔅 «професійне вигорання» як наслідок стресу та його симптоми;
🔅 «співчуваюча втома» та її симптоми.
Учасники закріпили отримані знання під час практичних вправ.

Другий день - 22.11.2019 -  присвячений збагаченню знань учасників та оновленню психологічних кейсів під час практичного опрацювання найбільш складних тем.
🔆Учасники визначили позитивні та негативні копінгові стратегії. 🔆Сформували власний щит протидії стресу.
🔆Навчились відчувати симптоми стресу, щоб своєчасно використовувати ресурс та запобігати травматизації, вигоранню та співчуваючій втомі.
🔆Усвідомили той факт, що те, що відбувається з людиною впливає на кожного, хто знаходиться поруч, бо «кожен з нас - є частиною великого механізму» ⚙️⚙️⚙️.

👏👏👏ДЯКУЄМО тренерам за теплу, довірливу атмосферу, набуті знання та позитивні емоції!

  • ІЗРАЕЛЬ АРТУРО МЕДІНА ГАСКА - делегат з питань психічної та психосоціальної підтримки МКЧХ
  • ВЛАСЕНКО МАРІЯ - польовий офіцер-психолог МКЧХ
  • БАРАНОВА НАТАЛІЯ - координатор з питань психосоціальної підтримки ТЧХУ
  • Годова Тетяна та Голощапова Олена - волонтери ТХЧУ.С