18.11.2020 р. - РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ в режимі онлайн "Причини виникнення суїцидальної поведінки та шляхи попередження суїцидальних тенденцій серед підлітків та учнівської молоді"

18.11.2020 року на базі Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбулась РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ в режимі онлайн для практичних психологів та соціальних педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів фахової передвищої освіти та спеціальних шкіл, НРЦ, ЗСШІ, СОЦСР на тему "Причини виникнення суїцидальної поведінки та шляхи  попередження суїцидальних тенденцій серед підлітків та учнівської молоді"

У заході прийняли участь 78 фахівців.

Тривалість заходу - 2,5 години.

✅Під час заходу були розглянуті наступні питання:

1.Основні причини виникнення суїцидальних тенденцій серед підлітків та учнівської молодді - Матушенко О.А. ( методист ДНМЦ ПС)

2. Кібербулінг – як одну із причин суїцидальної поведінки серед підлітків та учнівської молодді - Павлівська І.М. (методист ДНМЦ ПС)

3.Досвід співпраці практичних психологів із соціальними партнерами - Смелкова І.О. (психолог КНП « Клініка, дружня до молоді» м. Слов’янськ)

4.Роботу з емоційними станами підлітків, як важливою передумовою профілактики суїцидальної поведінки серед учнів та учнівської молодді - Коляда О.М. ( практичний психолог Маріупольскої спеціальної школи №21 Донецької обласної ради)

5.Характерологічні особливості здобувачів освіти , схильних до суїцидальних проявів - Кисіль Д.В. (практичний психолог Олексієво-Дружківської спеціальної школи №13 Донецької обласної ради)

🔹Донецький обласний центр присвячує заявленій  темі вже не першу оффлайн  та онлайн зустрічі, розглядаючи та висвітлюючи цю тему з різних сторін та регулярно надає практичні рекомендації фахівцям психологічної служби протягом навчальних років.

🔸Дякуємо гостям, які щиро ділилися з учасниками конференції  своїм досвідом, напрацюваннями  та корисною інформацією.

🔸Дякуємо всім учасникам конференції, що були 2,5 години  разом з нами!