18.10.2021 - участь у брифінгу до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

💤 18.10.2021 р. методисти Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти прийняли участь у брифінгу до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Мета заходу – ініціювати діалог між суб’єктами, які за законодавством мають взаємодіяти заради подолання торгівлі людьми в Україні.

18.10.2021 - участь у брифінгу до Європейського дня боротьби з торгівлею людьмиПід час брифінгу було презентовано посібник «Живи вільно» для учнів старших класів загальної середньої освіти створений міжнародною громадською організацією А21 Україна.

Посібник містить інформацію про поняття торгівлі людьми, загальний огляд ситуації, статистичні дані, форми торгівлі людьми, а також актуальні методи вербування та рекомендації, яких потрібно дотримуватись, аби не потрапити до небезпеки, пов’язаної з торгівлею людьми.

‼ Даний посібник «Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах» (Міністерство освіти і науки України. Лист №22.1/12-Г-771 від 04.09.2020) який можна завантажити за посиланням:

https://mon.gov.ua/.../vihovna.../protidiya-torgivli-lyudmi

Дякуємо представникам Національної соціальної сервісної служби, Міністерству внутрішніх справ України та Міграційної поліції, Міністерству освіти України та Міжнародної організації «А21», які є суб’єктами національного механізму взаємодії, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми за змістовну та корисну інформацію.