17.12.2019 семінар-практикум "Перша психологічна допомога в ситуаціях конфлікту"

17.12.19 згідно із річним планом роботи Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбувся ОБЛАСНИЙ семінар - практикум для ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ закладів професійної (професійно-технічної)освіти "ПЕРША ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА В СИТУАЦІЯХ КОНФЛІКТУ".

🔰В рамках проведеного заходу висвітлені наступні актуальні питання:

  • прични виникнення, типи та розвиток конфлікту;
  • комунікативні бар'єри як передумова конфліктних ситуацій;
  • конструктивне вирішення конфліктних ситуацій в учнівському середовищі.

📣Доповідачі заходу:

  • О.О. РОМАШКА, методист КЗ ДНМЦ ПС
  • Ю.В.СІДЕЛЬНІКОВА, практичний психолог Костянтинівського професійного будівельного ліцею
  • Л.В. ПАНАСЕНКО, практичний психолог Слов'янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса
  • Н.М. ЗАЙЧЕНКО, практичний психолог Бахмутського ліцею професійно - технічної освіти.

👍Захід відбувся в ТЕПЛІЙ та ДРУЖНІЙ атмосфері.

📕🖋 Учасники отримали ПРАКТИЧНІ навички, додали до своєї професійної скарбнички нові інструменти для проведення занять з елементами тренінгу.
Участь у заході надала можливість учасникам вдосконалити навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій у роботі із здобувачами освіти, педагогами та батьками.

🌹ДЯКУЄМО колегам за щирість, відкритість, відданість справі! Працювати разом з вами - велика честь та задоволення! https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png?_nc_eui2=AeEj4Z6lVfs-F6zQtNWrY6NjBi_ECGMtfdfX6Av-wMpwV4vtqdJ5jRWf4QaN6COb_A3li-NV_nne1nEkLWfQE3KcHNVjDCVFzuYPvkwfvG7LvA

🔔Захід відбувся у м.Слов'янськ, на базі ЗЗСО № 15, вдячність директору закладу - Н.О. ГЕЛЮХ та колективу за гостинність, теплу атмосферу, затишок.

🎉БАЖАЄМО ВСІМ КОЛЕГАМ НАСНАГИ та УСПІХІВ!

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!