17.09.-20.09.2019 - «Альтернативне врегулювання спорів: базові навички» - І модуль

Курс з медіації. Методисти Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти.

З 17.09.2019 року РОЗПОЧАВСЯ у м. СВЯТОГІРСЬК ЦИКЛ ТРЕНІНГІВ для 22-х фахівців психологічної служби Донецької області, а саме для КЕРІВНИКИ ПСИХОЛОГІЧНИХ СЛУЖБ міст/районів, ОТГ - за підтримкою департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, в особі директора Сідашевої Тетяни Володимирівни, та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), в особі Вадима Осадчука, в рамках співпраці Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти.

Тренінговий курс буде проходити під керівництвом експерта з підтримки діалогу/медіації в соціальних проектах ОБСЄ в Україні, координатора галузевої практики «Медіація з громаді» ГО «Національна асоціація медіаторів України» (НАМУ), з 2008 року - медіатор (в кримінальних справах , бізнесі та громаді ) , з 2010 року - фасилітатор TоP в Україні, фасилітатор і тренер з впровадження відновних практик (посередництва), в тому числі - створення Шкільних Служб Порозуміння - ІРИНИ ТАРАН.

Перший тренінговий модуль буде тривати 4 дні – з 17.09.2019 по 20.09.2019, на якому фахівці будуть опрацьовувати «АЛЬТЕРНАТИВНЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ: БАЗОВІ НАВИЧКИ".

В цілому тренінговий курс складається з трьох тренінгових модулів:

  • «Альтернативне врегулювання спорів: базові навички» (тривалість – 4 дні) - з 17 по 20 вересня 2019;
  • «Медіація та відновні практики: відпрацювання навичок» (тривалість – 3 дні) - з 22 по 24 жовтня 2019;
  • «Тренінг для тренерів з альтернативного врегулювання спорів, запобігання булінгу та базових навичок медіатора Шкільної служби порозуміння» (тривалість – 7 днів ) - з 25 листопада по 01 грудня 2019.

Сподіваємося, що після тренінгового курсу під керівництвом досвідченого тренера Ірини Таран фахівці психологічної служби міст/районів/ОТГ Донецької  області ще активніше долучаться до процесу створення Шкільних служб порозуміння (ШСП), як одному з основних завдань та напрямів роботи психологічної служби в закладах освіти Донецької області та, як тренери з базових навичок медіації для ШСП, навчатимуть майбутніх членів ШСП – дітей, підлітків, учнівську молодь та педагогічний склад закладів освіти базовим навичкам медіації.

Бажаємо всім колегам натхнення та пройти цей курс з певними бажаннями й надіями!