15.09 - 17.09.2021 - участь в семінарі з розвитку психічного здоров'я та психосоціальної підтримки (м. Київ)

🚻 📣  З 15 по 17 вересня в м. Києві методист Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти – Павлівська Ірина Миколаївна – стала учасницею семінару з розвитку психічного здоров'я та психосоціальної підтримки для представників місцевих та міжнародних гуманітарних організацій, представників обласних центрів соціальних служб та Міністерств на національному рівні, проведення якого організував Глобальний саб-кластер захисту дітей України у співпраці з ЮНІСЕФ.

✅ Координатором семінару був КУНО МОРІС СЕВЕНАНС, дитячий психолог, доктор медичних наук, міжнародний спеціаліст відповідальний за MHPSS Глобального саб-кластеру захисту дітей.

☑️ Метою семінару було - надати учасникам структуру для аналізу та оцінки поточних елементів психічного здоров'я та психосоціальної підтримки дітей, які наявні в країні. Ідентифікуючи поточні прогалини, потреби, можливості та ресурси, які впливають на роботу служб щодо психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, протягом трьох днів фахівці досліджували, чи здатні програми, які існують на даний момент якісно надавати дітям відповідні послуги з охорони психічного здоров'я на всіх рівнях. По завершенню семінару учасники сформували план розвитку потенціалу покращення послуг психічного здоров'я та психосоціальної підтримки дітям та сім'ям. В плані окреслили пріоритетні сфери для розбудови спроможності більш якісно надавати психосоціальну підтримку населення.

☑️ ☑️ Семінар проведено з використанням підходу, який передбачав активну участь учасників та мав на меті акцентувати увагу присутніх на проблемах, що існують в організаціях, які постачають послуги психічного здоров'я та психосоціальної підтримки дітям та сім'ям, тобто проводилась спільна оцінка фактичної спроможності організаціями надавати такі послуги.

👉 Наступним етапом буде реалізація плану розвитку, який сформовано учасниками семінару.

🌈 🌹 Дякуємо організаторам за співпрацю, залучення до обговорення важливих, актуальних питань у сфері надання психосоціальної підтримки дітям, теплу атмосферу, позитивний настрій!!!