15.06.2021 - участь в онлайн-презентації соціальних коміксів про протидію домашньому насильству та про наслідки збройного конфлікту на сході України

👍 🌈 15.06.2021 року - методисти Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти прийняли участь в онлайн-презентації соціальних коміксів про протидію домашньому насильству, а також про наслідки збройного конфлікту на сході України.

📍  Презентувати чотири комікси та вебсайт (https://socialcomics.in.ua/) для цифрових версій книг, де можна безкоштовно завантажити україномовну та англомовну версії й залишити відгук, а також актуалізувати теми протидії домашньому насильству над дітьми, життя молоді на територіях вздовж «лінії зіткнення» та повернення екскомбатантів АТО/ООС до мирного життя.

🎯 Захід відбувався за участю:

- Програма ООН із відновлення та розбудови миру,

- Міністерства у справах ветеранів України,

- представників профільного директорату,

- представників Національної Поліції,

- представників видавництва «Видавництво»,

- представників громадських організацій екскомбатантів та молодіжних об’єднань.

У коміксі «На великій землі» мова йде повернення екскомбатантів до мирного життя, що майже завжди сповнене труднощів та викликів, а головний герой опиняється на роздоріжжі, намагаючись обрати правильний шлях, як жити далі.

У мальописі «Звуки миру» розповідається про досвід молоді, що зненацька опинилися у вирі збройного конфлікту, та про те, як попри будь-які труднощі, вони палко вірять у свої сили та допомагають одне одному, аби нарешті прокинутися в країні, де більше не лунає зброя, а панує довгоочікуваний мир. Комікси «Герої світла» та «Новий старт» проливають світло на те, як молодь, зокрема підлітки та діти, можуть захиститися та протидіяти домашньому насильству.

zoom

🙏 Дякуємо організаторам заходу за запрошення на захід та привернення уваги громадськості до важливих і актуальних тем нашого сьогодення!

😊 До нових зустрічей!!!