13.11.2020 р. - онлайн конференція щодо обговорення проблеми домашнього насильства в рамках співпраці з програмою ООН із відновлення та розбудови миру

13.11.2020 року фахівці Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти взяли активну участь в онлайн конференції щодо обговорення проблеми домашнього насильства, яка проводилась в рамках співпраці з програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

На конференції були присутні представники різних організацій та служб - Національна поліція України, педагоги, психологи та ін.

🔹Мета заходу -  створення інформативного продукту для дітей за для підвищення їх обізнаності щодо розуміння  поняття домашнього насильства, видів домашнього насильства та його протидії.

Також була приділена увага робочому інструменту для суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

🔸ДЯКУЄМО  ОРГАНІЗАТОРАМ ЗУСТРІЧІ ТА  ВСІМ УЧАСНИКАМ ЗА  АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ПЛІДНУ ПРАЦЮ ТА ЗА СТВОРЕННЯ   ПРИЄМНОЇ РОБОЧОЇ АТМОСФЕРИ!

🔹ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

Фото