13.11.2019 семінар з елементами тренінгу «Адаптація дитини до умов ЗДО»

🔶 👍🔷Сьогодні, 13.11.2019 року, згідно з планом роботи Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти на 2019 рік - на базі закладу дошкільної освіти «БЕРІЗКА» м. НОВОГРОДІВКА Донецької області відбувся СЕМІНАР з елементами тренінгу для завідувачів центрів практичної психології і соціальної роботи, методистів, які відповідають за психологічну службу управлінь( відділів) освіти міських рад і райдержадміністрацій на тему: «АДАПТАЦІЯ ДИТИНА ДО УМОВ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЗДО)".

✅Під час семінару, в теплій атмосфері доброзичливості, відбувся взаємообмін фахівців досвідом роботи щодо полегшення адаптації дитини до ЗДО . Були висвітлені та обговорені питання важливості успішної адаптації до умов закладу дошкільної освіти. Наголошено на тому, що адаптація дітей до дошкільного закладу завжди була й лишається психологічно найбільш складним періодом - як для дитини та її батьків, так і для педагогів дошкільного закладу. Тому, урахування специфіки адаптаційного періоду допоможе не лише знайти правильний підхід до малюка, а й закласти передумови для його успішної соціалізації в новому колективі.

✅Методист КЗ ДНМЦ ПС РОМАШКА Олена Олександрівна акцентувала увагу на важливих чинниках полегшення адаптації дитини до ЗДО, та актуальності застосування інтерактивних форм роботи фахівцями психологічної служби.

✅Методист КЗ ДНМЦ ПС ПАВЛІВСЬКА Ірина Миколаївна в своєму виступі звернула увагу аудиторії на те, що перехід із дошкільного закладу до школи - надзвичайно відповідальний і складний період у житті кожної дитини, а особливо шестирічної. Тому, завданням вихователів та психологічної служби дошкільних закладів на момент вступу до школи є допомогти дитині оволодіти певним світоглядом, забезпечити психологічні передумови безпроблемного входження дитини в колектив класу.

✅✅Методист з психологічної служби м. Новогродівка МАКУХ Ірина Володимирівна - висвітлила труднощі адаптації, а практичний психолог ЗДО *Берізка* м. Новогродівка - РОМАНІХІНА М. А. поділилась практичним досвідом.

️ДЯКУЄМО шановним колегам з м. Новогродівка, а саме начальнику відділу освіти м. Новогродівка - КУХТІНА Р. М., провідному спеціалісту з питань дошкільної освіти - КАЛУГИНА С. М. та директору ЗДО - КАЛАШНІКОВА В. В.- за надання технічних засобів, за відмінну підготовку до заходу та гостинність і всім учасникам за активність, професійність та плідну працю)!

До нових зустрічей!