11.03.2022 - участь у практичному тренінгу «Емоційний діалог з дітьми та вчителями в умовах військового конфлікту" (288 учасників)

📘📒11 березня 2022 року методисти Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти взяли участь у практичному тренінгу «ЕМОЦІЙНИЙ ДІАЛОГ З ДІТЬМИ та ВЧИТЕЛЯМИ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО КОНФЛІКТУ", затвердженому Міністерством освіти Ізраїлю у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

📌До участі були запрошені керівники та практичні психологи закладів загальної середньої освіти територіальних громад.

☑️ У заході взяли участь 288 фахівців.

⏳Тривалість заходу - 3 години.

🌏На початку тренінгу з вітальним словом виступили міністр освіти Ізраїлю Йоав Галант та заступник Міністра освіти і науки Віра Рогова.

👨‍🎓Тренінг проводив Шимони Гродзін-Чеасарі, ізраїльський психолог-педагог, магістр психологічної освіти в Університеті Бен-Гуріона в Негеві. Офіційно ліцензований психолог Міністерством охорони здоров’я та Міністерством освіти Ізраїлю; має 20-річний досвід роботи з дітьми, педагогами та батьками щодо подолання тривалого стресу і травм, пов’язаних с зонами бойових дій.

🌈Учасники:

· ознайомилися з загальними ресурсами, внутрішніми та зовнішніми, що доступні індивіду під час боротьби з тривогою та стресом;

· дізналися про запобігання ПТСР у постраждалих від травм шляхом оновлення послідовностей TO CREATE ORDER IN CHAOS;

· отримали рекомендації та ґрунтовні відповіді на запитання щодо подальшої можливості надання необхідних консультацій на місцях..

💙💛Щиро вдячні за можливість отримати цінний досвід, надану інформаційну допомогу та атмосферу співпраці!

👩‍❗️ У подальшому планується робота щодо розповсюдження отриманих знань серед інших педагогічних працівників закладів освіти Донецької області.