10.06.2021 - вебінар по використанню карткової ігрової методики «Коло безпеки» для 25 керівників психологічних служб територіальних громад області

🌈🔥🌈11.06.2021 року о 11:00 - за організації та підтримки Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти - ВІДБУВСЯ вебінар по використанню карткової ігрової методики «Коло безпеки» для 25 керівників психологічних служб територіальних громад, які з вересня 2021 року проведуть відповідне навчання серед практичних психологів ЗЗСО відповідної ТГ. Зазначена гра була розроблена громадською організацією «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та адресована для роботи з дітьми та підлітками віком від 12 років.

Мета гри: сформувати в учасників систему уявлень та знань щодо феномену насильства (зокрема булінгу, кібербулінгу, домашнього насильства тощо), форм та методів його попередження та подолання, а також звернення за допомогою у разі ризику ситуації насильства або безпосереднього випадку.

З серпня місяця на обласному рівні планується проведення циклу подібних навчальних вебінарів для практичних психологів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів фахової передвищої освіти, ЗЗСО та ін.

🙏ДЯКУЄМО!!! Саме сьогодні фахівці центру вже ОТРИМАЛИ від ГО "Волонтер" стимульний матеріал для практичного використання гри "Коло Безпеки".

Шановні колеги - чекайте 😊