04.09.2018 Обласна інструктивно-методична нарада Актуальні питання діяльності служби на 2019-2020 н.р.

04.09.2019 року на базі Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбулася інструктивно-методична нарада для керівників психологічних служб міст/районів, ОТГ «Актуальні питання психологічного супроводу та організації діяльності психологічної служби системи освіти Донецької області у 2019-2020 н.р.» . По всім нормативним аспектам діяльності служби у поточному навчальному році керівники були ознайомлені через інформаційні листи ДНМЦ ПС до 19.08.2019 р. (dnmcps.com.ua) і мали змогу до 04.09.2019 ознайомитися та опрацювати відповідні документи. Нарада була присвячена роз’ясненню найважливіших питань організації діяльності психологічної служби системи освіти області, спираючись на аналітичну інформацію роботи служби в минулому році, на документи МОН України, серпневу онлайн-конференцію «Всеосвіти» та звернення до керівників, психологів та соціальних педагогів директора УНМЦ ПС СР Панка В.Г.

На нараді директором та фахівцями ДНМЦ ПС були висвітлені наступні питання :

 1. «Нормативне забезпечення діяльності працівників психологічної служби закладів освіти та пріоритетні напрями психологічного супроводу, соціально-педагогічного патронажу психологічної служби Донецької області на 2019-2020 навчальний рік» .
  Доповідач: в.о. директора Лугінець Наталя Вікторівна.
 2. «Про стан розвитку психологічної служби Донецької області у 2018-2019 навчальному році». «Розвиток інклюзивної освіти. Психолого-педагогічний  супровід осіб з особливими освтніми потребами у 2019-2020 навчальному році».
  Доповідач: методист Скиба Ольга Юріївна.
 3. «Робота психологічної служби з профілактики суїцидальних тенденцій серед учнів навчальних закладів та у закладах дошкільної освіти».
  Доповідач: методист Ромашка Олена Олександрівна.
 4. «Форми та методи роботи працівників психологічної служби з профілактики насильства, правопорушень, торгівлі людьми. ШСП у профілактиці розв’язання конфліктів в закладах освіти».
  Доповідач: методист Сафонова Ольга Володимирівна.

До співрозмови були запрошені гості - представники Міжнародного комітету Червоного Хреста - ІЗРАІЛЬ Артуро Медіана Гаска – із презентацією тренінгів з емоційного вигорання та стресу для практичних психологів, соціальних педагогів, що працюють на лінії розмежування. Заплановано 4 тренінги по 2 дні до кінця 2019 року.

Також плідною стала розмова з гостею – СМЕЛКОВОЮ Іриною Олександрівною – психологом «Клініка, дружня до молоді», яка ознайомила всіх учасників з можливостями співпраці, з комплексом медичних, психологічних та соціальних послуг для підлітків та молоді.

Учасники заходу активно залучалися до спілкування, обговорення актуальних  та проблемних питань.

ДЯКУЄМО вам, шановні колеги та партнери, що були  з нами!

Окрема ВДЯЧНІСТЬ адміністрації та колективу Слов'янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6 Слов'янської міської ради Донецької області - Наталії Іванівні ДУБРОВСЬКІЙ за надання технічних засобів, за теплий та гостинний прийом!

До нових зустрічей!

Актуальні питання психологічного супроводу та організації діяльності психологічної служби у 2019-2020 н.р..pptx

Актуальні питання психологічного супроводу та організації діяльності психологічної служби у 2019-2020 н.р.