04.05.2021 - 07.05.2021- перший тренінговий модуль «АЛЬТЕРНАТИВНЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ: БАЗОВІ НАВИЧКИ» (м. Сєвєродонецьк)

👍🔻🔺За ініціативою Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти та за підтримки департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації - в особі директора Сідашевої Тетяни Володимирівни - та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) - в особі Вадима Осадчука - з 04.05.2021 року по 07.05.2021 ВІДБУВСЯ перший тренінговий модуль «АЛЬТЕРНАТИВНЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ: БАЗОВІ НАВИЧКИ» (м. Сєвєродонецьк) - для 18 фахівців психологічної служби Донецької області, а саме:

  • практичні психологи закладів загальної середньої освіти територіальних громад Донецької області;
  • практичні психологи закладів фахової передвищої освіти;
  • практичні психологи закладів професійної (професійно-технічної) освіти;
  • практичні психологи спеціальних шкіл, загальноосвітніх санаторних шкіл-інтернатів

 

🔴Тренінговий курс проходить під керівництвом Консультанта Центру гуманітарного діалогу (Centre for Humanitarian Dialogue), медіатора, тренера/фасилітатора з миробудування та посередництва – ІРИНИ ТАРАН.

 

🟣Тренінговий курс складається з трьох тренінгових модулів:

  • «Альтернативне врегулювання спорів: базові навички» (тривалість – 4 дні);
  • «Медіація та відновні практики: відпрацювання навичок» (тривалість – 3 дні) ;
  • «Тренінг для тренерів з альтернативного врегулювання спорів, запобігання булінгу та базових навичок медіатора Шкільної служби порозуміння» (тривалість – 7 днів ).

 

🟡Сподіваємося, що після тренінгового курсу під керівництвом досвідченого тренера Ірини Таран фахівці психологічної служби Донецької області ще активніше долучаться до процесу створення Шкільних служб порозуміння (ШСП), як одному з основних завдань та напрямів роботи психологічної служби в закладах освіти Донецької області та, як тренери з базових навичок медіації для ШСП, навчатимуть майбутніх членів ШСП – дітей, підлітків, учнівську молодь базовим навичкам медіації.

 

🙏🙏🙏 БАЖАЄМО всім колегам натхнення, плідної праці, нових знань та досвіду!