02.11.2020р.- міжсекторальна онлайн-конференція «Захист прав дитини: безпечний Інтернет»

02 листопада 2020 року методисти Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти та практичні психологи та соціальні педагоги Донецької області  (за організацією КЗ ДНМЦ ПС) стали активними учасниками міжсекторальної  онлайн-конференцію  💻 «Захист прав дитини: безпечний Інтернет»  управління Державної служби якості освіти у Донецькій області у співпраці із освітнім проєктом Stop_sexтинг!

✅ Валентина Бобир начальник відділу початкової освіти управління роботи із закладами загальної середньої та дошкільної освіти департаменту інституційного аудиту Державна служба якості освіти України виступила з вітальним словом та наголосила, що безпечність Інтернету є одним з критеріїв при вивченні оцінювання якості освітньої діяльності та управлінських процесів у закладах освіти.

👉У своїх виступах спікери заходу розглянули питання захисту прав дитини в цифровому середовищі, ризики та правила безпеки використання дітьми соціальних мереж.

👩‍💼 Alina Kasilova менеджер навчальної діяльності освітнього проєкту Stop_sexтинг, дитячий та підлітковий психолог, у своєму виступі «Захист прав дитини в цифровому середовищі», звернула увагу на чинники, які впливають на виникнення явища сексуального насильства щодо дітей:

🔹доступність гаджетів;
🔹особливість підліткового віку і брак уваги з боку дорослих;
🔹брак знань щодо можливих наслідків віртуального спілкування;
🔹маніпуляції з боку онлайн «друзів»;
🔹діти з групи ризику.

✍️ Kate Shneider Катерина Шнейдер, начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Донецькій області наголосила на небезпеці та ризиках використання дітьми соціальних мереж.

☑Активну учать у заході взяли представники Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти на чолі із керівником Наталією Лугінець ( Natali Luginets ) , яка активно сприяла участі у заході соціальних педагогів та практичних психологів області (Ремпель Т.В.)

🔆Також служба у справах дітей Донецької облдержадміністрації за представництвом Маргарити Оніщенко сприяла залученню до заходу представників служб у справах дітей міст, районів, ОТГ області. (Ремпель Т.В.)

Загалом до конференції долучились близько 200 учасників.

🌐 ДЯКУЄМО КОЛЕГАМ за ЗМІСТОВНИЙ ЗАХІД, приємну робочу атмосферу та корисні матеріали!

02.11.2020р.- міжсекторальна  онлайн-конференція