02.10.2019. Теоретико-практичний семінар (на базі ЗДО "Дзвіночок")

02.10.2019 року на базі Миколаївського заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 "Дзвіночок" Миколаївської міської ради Слов'янського району Донецької області відбувся теоретично-практичний семінар на основі курсу разробленого в межах Програми з відновлення та розбудови миру Програми розвитку Організації Об’єднаних націй (ПРООН) в Україні.

В рамках вищезазначеного заходу пройшло знайомство працівників закладу з теоретичними основами формування культури відновного підходу в Україні та успішно відпрацьована техніка Коло.

Захід проведено на основі курсу, розробленого в межах Програми з відновлення та розбудови миру Програми розвитку Організації Об'єднаних націй(ПРООН) в Україні #UNDP in Ukrain #ПРООН в Україні - Оленою Олександрівною Ромашкою - методистом Донецького обласного навчально - методичного центру психологічної служби системи освіти ( м. Слов'янськ)

Велика ВДЯЧНІСТЬ неймовірно харизматичному тренеру Ірині ТАРАН за тренерський хист, директору КЗ ДНМЦ ПС- Наталі Вікторівні ЛУГІНЕЦЬ - за організацію нагоди здобуття знань, ПРООН - за можливість навчання, колективу ЗДО « Дзвіночок» - за відкритість, тепло, щирість!

Захід відбувся в затишному середовищі, де кожен куточок лагідно розкриває свої обійми дітям, де працюють люди, віддані своїй справі.

І знову переконуюємося, що

ПРОСТІР - ЦЕ ЛЮДИ, ЯКІ ЙОГО СТВОРЮЮТЬ!

Колеги, дякуємо всім вам! Ви найкращі! Талановиті, гарні, чуйні!