02.09.2020 - вебінар «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами»

02.09.2020 - «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами. Пріоритетні аспекти діяльності фахівців психологічної служби у 2020-2021 навчальному році».

🔰🔰🔰 02.09.2020 року фахівцями Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти організований та  проведений інструктивно-методичний захід в режимі онлайн за темою «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами. Пріоритетні аспекти діяльності фахівців психологічної служби у 2020-2021 навчальному році» - для завідувачів (директорів) центрів практичної психології і соціальної роботи, фахівців відділів (управлінь) освіти міських рад і райдержадміністрацій, ОТГ, практичних психологів і соціальних педагогів закладів фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, спеціальних шкіл, санаторних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, загальноосвітніх шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів, санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації.

У заході взяли участь 100 ФАХІВЦІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ Донецької області.

 Під час заходу фокус уваги фахівців психологічної служби був зосереджений на питаннях:

  • організації інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти,
  • організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти,
  • організації інклюзивного навчання в закладах позашкільної освіти, вищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти.

Акцентована увага на важливих аспектах діяльності фахівців психологічної служби у 2020-2021 навчальному році, на роботі фахівців психологічної служби в дистанційному режимі за різними напрямами діяльності та запропоновані онлайн-ресурси для самоосвіти фахівців психологічної служби.

📗📘📗 Матеріали заходу стануть у нагоді керівникам закладів і установ освіти області для підвищення рівня обізнаності з питань діяльності психологічної служби, а також фахівцям психологічної служби для подальшого планування своєї роботи у 2020-2021 навчальному році. Матеріали заходу розміщені на офіційному сайті Центру та у групі FB.

🍂До нових зустрічей!