02.06. - 04.06.2021 - другий етап тренінгового модулю з навчання медіації ПП «Медіація та альтернативне врегулювання спорів: відпрацювання навичок» (м. Сєвєродонецьк)

🟠 з 02.06. по 04.06.2021 - у м. Сєвєродонецьк - розпочалася робота другого етапу тренінгового модулю  з навчання медіації практичних психологів закладів освіти Донецької області - за ініціативою Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти (лист КЗ ДНМЦ ПС від 03.04.2019 року №01/05-70) та за підтримкою департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, в межах Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та Урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

🔷У тренінгу на тему «Медіація та альтернативне врегулювання спорів: відпрацювання навичок» беруть участь 16 фахівців, майбутніх медіаторів, під керівництвом досвідченої тренерки - ТАРАН ІРИНИ - консультанта-тренера з медіації, фасилітатора і тренера з впровадження відновних практик (посередництва), в тому числі – створення Шкільних Служб Порозуміння.

🔷Мета тренінгу: відпрацювати навички ведення процедури медіації та її застосування як ефективного інструменту вирішення конфліктів та альтернативного врегулювання спорів.

🔷 Завдання тренінгу:

- Закріпити отримані знання щодо ведення медіації та інших відновних практик.

- Актуалізувати та відпрацювати комунікативні навички, необхідні ведучому процедури медіації.

- Відпрацювати навички ведення процедури медіації.

 

🔷На завершення, 04.06.2021 р., учасники мали змогу відпрацювати медіаційні компетенції під час рольових ігор, відкриті, альтернативні та дзеркальні запитання, визначили зону найближчого розвитку.

🔷Як підсумок процесу тренінгового навчання - учасники отримали сертифікати.

📍Тренінговий курс проходив під керівництвом Ірини ТАРАН - консультант-тренера з медіації, фасилітатора і тренера з впровадження відновних практик (посередництва).

  • Велика вдячність тренеру проекту Ірині ТАРАН за неоціненний досвід та відданість своїй справі.
  • Щиро дякуємо Наталі Вікторівні ЛУГІНЕЦЬ та колективу ДНМЦ ПС за ініціативу, участь в організації заходу, за співпереживання, підтримку та наснагу до участі у тренінговому курсі всіх учасників.
  • ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ КУРСУ за відкритість, зацікавленість, налагоджену роботу та співпрацю в групах.

 

🔷 🔷🔷 Сподіваємося, що після проведення тренінгового курсу фахівці психологічної служби області активно долучаться до процесу створення ШСП та, як тренери з базових навичок медіації, навчатимуть дітей, підлітків, учнівську молодь закладів освіти базовим навичкам медіації.

 

🌺ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!💐