02.06. - 03.06.2021 - тренінг "Комплексна психосоціальна підтримка і допомога найбільш вразливим групам населення поблизу лінії розмежування" (м. Святогірськ)

📗📌📗 з 03.06. по 04.06.2021 року – методисти КЗ ДНМЦ ПС прийняли участь у  дводенного тренінгу для вчителів "Комплексна психосоціальна підтримка і допомога найбільш вразливим групам населення поблизу лінії розмежування" у м. Святогірськ _ за підтримки міжнародної організації Save the Сhildren.

‼У тренінгу взяли участь 14 педагогів закладів загальної середньої освіти, які знаходяться на лінії розмежування.

📍Перший день тренінгу був присвячений ознайомленню учасників тренінгу з поняттями "стрес", "травма". Увагу присутніх спрямували на пояснення різниці між цими поняттями.

В групах опрацьовано вміння:

- визначати ознаки дітей та родин, які опинились у стресі;

- розуміти наслідки перебування дітей у стресі;

- емоційного діалогу в колі та інше.

📌Другий день тренінгу розпочався із зустрічі з представником організації Save the Сhildren, під час якої учасники дізналися про її створення у 1919 році, діяльність у 122 державах світу (Сирія, Ірак, Ємен тощо), Політику Безпеки Дітей (CSG) та імплементацію проєктів у закладах освіти в Україні з 2015 року.

📌Учасники тренінгу:

✅ навчилися:

- самоаналізу за моделлю BASIC PH;

- інтервізії як методу професійної підтримки колективу.

✅ обговорили:

- механізми та організації, які можуть надавати допомогу дітям с ПТСР;

- вплив моделі BASIC PH на формування особистості та підсилення резілієнс.

📌На завершення присутні на підсумковому шерінгу надали зворотній зв'язок та отримали сертифікати.

🙏ДЯКУЄМО організаторам заходу та всім учасникам за атмосферу співпраці і насичений позитивним спілкуванням безпечний простір!